листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано собрание


Javen povik 2017 prezakazano sobranie.doc

Објавено на: 01.12.2017 09:05:48
Документ БР.: DOC_10109-146/2017
Урнек: Јавен повик за собрание