листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сопствени акции


Одлука сопствени акции.docx

Објавено на: 20.12.2017 13:19:35
Документ БР.: DOC_12291-31/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции