листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери
Јавен повик за учество на седница на вонредно Собрание на Друштвото


1. Draft Resolution - BoD member.pdf
2. Draft Resolution - BoD President .pdf
3. Draft Resolution - Personal information updates.pdf
4. Draft Resolution - Annual assembly.pdf
5. Draft Resolution - Interested party.pdf
Basic and additional information for Annual Assembly 2018docx.pdf
Public annaunsment.pdf

Објавено на: 13.02.2018 09:41:41
Документ БР.: DOC_10109-3/2018
Урнек: Јавен повик за собрание