листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Материјали за 39-та цедница на Собрание на акционери


Записник Собрание 38 седница.pdf
Предлог Одлука за измени и дополнување на Статутот на ОБ....pdf
Пречистен текст OBSG_STATUT_измени_ 2018.pdf

Објавено на: 16.02.2018 15:26:23
Документ БР.: DOC_13285-3/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери