листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017г.


Ugotur berza CELA 2017.xls

Објавено на: 22.02.2018 14:18:04
Документ БР.: DOC_26445-9/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.