листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai 01-12.2017 g.


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2017.xls

Објавено на: 23.02.2018 13:29:58
Документ БР.: DOC_26445-12/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.