листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai 01.01.2017 do 31. 12.2017


01.01-31.12.2017 po priroda nna trosoci.xls

Објавено на: 26.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-16/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.