листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 31.12.2017 година


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - 2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 14:45:00
Документ БР.: DOC_26445-34/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.