листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидираните, неконсолидирани, годишни финансиски извештаи на Централна кооперативна банка А.Д. Скопје за периодот од 01.01 до 31.12.2017 година ќе бидат објавени преку Сеи-Нет на официјалниот сајт на Македонската берза во Четврток на 01.03.2018 година. 

Објавено на: 28.02.2018 09:39:16
Документ БР.: DOC_10191-85/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации