листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АДИНГ АД Скопје известува дека неревидираните, неконсолидирани Финансиски извештаи за 2017 година, ќе ги објави до 15.03.2018 година.

Објавено на: 28.02.2018 09:42:00
Документ БР.: DOC_10191-86/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации