листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД Скопје неревидираните финансиски извештаи за период од 01.01.2017г до 31.12.2017 гќе ги ојави на ден 15.03,2018г по 13часот  

Објавено на: 28.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-87/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации