листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за Тетекс за приод 01.01.2017 - 31.12.2017ј


Консолидирани финансиски извештаи 31 12 2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-30/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.