листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани поединечни финансиски извештаи за годината која завршува на 31.12.2017


FS MZT nerevidirani 31.12.2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-31/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.