листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Finansiskite izvestai za periodot od 01.01 do 31.12.2017 godina ke bidar isprateni najkasno do 15.03.2018 god.

Објавено на: 28.02.2018 13:52:46
Документ БР.: DOC_10191-91/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации