листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2017 година


Финансиски извештаи 31.12.2017 .xls

Објавено на: 28.02.2018 14:20:17
Документ БР.: DOC_26445-32/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.