листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2017


НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2017.xlsx

Објавено на: 28.02.2018 14:25:01
Документ БР.: DOC_26445-33/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.