листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017


Nerevidirani fin.izvestai 31.12.2017.xls

Објавено на: 01.03.2018 09:55:02
Документ БР.: DOC_26445-36/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.