листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2017 година


CKB AD Skopje - Nerevidirani finansiski izvestai 31 12 2017.xls

Објавено на: 01.03.2018 09:04:42
Документ БР.: DOC_26445-35/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.