листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка А.Д. Скопје го објавува коментарот на неревидиранитe финансиски извештаи за периодот од 01.01 - 31.12.2017 година.


CKB AD SKOPJE_osvrt kon rabotenjeto za 2017 godina.doc

Објавено на: 01.03.2018 09:04:45
Документ БР.: DOC_10191-98/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации