листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај 2017 година


Извештаи Стокопромет АД - 01.01.-31.12.2017.xls

Објавено на: 01.03.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26445-40/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.