листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.17


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.17.xlsx

Објавено на: 01.03.2018 13:28:35
Документ БР.: DOC_26445-41/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.