листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известуваме дека неревидираните финансиски извештаи за 2017та ќе ги објавиме до 15.03.2018.

ВВ Тиквеш АД Скопје

Објавено на: 01.03.2018 15:57:16
Документ БР.: DOC_10191-104/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации