листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски план на Охридска Банка АД Скопје за периодот 2018-2022


Финансиски план на Охридска Банка АД Сkопје 2018-2022 .pdf

Објавено на: 07.03.2018 14:32:34
Документ БР.: DOC_10191-111/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации