листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани посебни финансиски извештаи за Тетекс АД  за период 01.01. - 31.12.2017


RevidiraniPosebniFinansiskiIzvestai2017.pdf

Објавено на: 08.03.2018 15:46:53
Документ БР.: DOC_12304-2/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи