листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за редовно годишно собрание на 11.04.2018г. 


ПОВИК ЗА СВИКУВАЊЕ НА СОБРАНИЕ ЗА 2017.pdf

Објавено на: 12.03.2018 09:05:53
Документ БР.: DOC_10109-13/2018
Урнек: Јавен повик за собрание