листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran poedinacen finansiskim izvestaj 01.01-31.03.2018 godina


Nerevidiran poedinecen finansiski izvestaj 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 09.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-44/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.