листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2017 г - Топлификација АД Скопје


Топлификација АД- Неконсолидирани извештаи 01.01.-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 15.03.2018 09:35:37
Документ БР.: DOC_26445-88/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.