листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2017г.  до 31.12.2017г.


Izvest. berza 01.01-31.12.17-ok.xls

Објавено на: 15.03.2018 13:38:02
Документ БР.: DOC_26445-92/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.