листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ПОСТИГНАТИ РЕЗУЛТАТИ

ЗА ПЕРИОД 01.01.2017 - 31.12.2017

 


Образложение кон постигнати резултати за 2017 година.docx

Објавено на: 15.03.2018 14:45:33
Документ БР.: DOC_10191-141/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации