листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017


Финансиски извештаи 01.01-31.12.2017 ВВ Тиквеш.xlsx

Објавено на: 15.03.2018 14:45:29
Документ БР.: DOC_26445-95/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.