листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01-31.12.2017


12.2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 15:22:09
Документ БР.: DOC_26445-97/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.