листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 01 01 - 31 12 2017


Неревидирани финансиски извештаи за 01 01 - 31 12 2017.xls

Објавено на: 15.03.2018 16:14:27
Документ БР.: DOC_26445-102/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.