листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Назначување на лице за контакт со инвеститори


Izvestuvanje za lice za kontakt MA.pdf

Објавено на: 16.03.2018 15:25:43
Документ БР.: DOC_10191-149/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации