листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 точка 4 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува Образложение кон остварените резултати за период јануари-декември 2017 година


Образложение за остварените резултати за 01.01.-31.12.2017-1.pdf

Објавено на: 16.03.2018 15:42:46
Документ БР.: DOC_10191-150/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации