листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилникот за котизација, ги објавуваме следните извештаи

Неревидирани финансиски извештаи од 01.01-31.12.2017година


МАКОТЕКС- АД 31 12 2017.xlsx

Објавено на: 19.03.2018 08:37:20
Документ БР.: DOC_26445-107/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.