листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI-01.01-31.12.2017


PELISTERKA AD-KONSOLIDIRANI NEREVIDIRANI IZVESTAI-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 21.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-109/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.