листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-31.12.2017


НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2017.xlsx

Објавено на: 30.03.2018 13:58:52
Документ БР.: DOC_26445-119/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.