листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Образложение до берза за консолидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017 година


Obrazlozenie do berza konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-31.12.2017.pdf

Објавено на: 02.04.2018 08:57:16
Документ БР.: DOC_10191-169/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации