листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за распределба на добивката по годишната сметка на Реплек АД за 2017 година


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 05.04.2018 15:33:19
Документ БР.: DOC_10187-4/2018
Урнек: Дивиденден Календар