листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје

 


Javen povik Godisno sobranie 2018,l.doc

Објавено на: 18.04.2018 09:43:44
Документ БР.: DOC_10109-37/2018
Урнек: Јавен повик за собрание