листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на Собрание на акционери на 29.05.2018 год.


Povik_sobranie_29_05_ 2018.doc

Објавено на: 23.04.2018 08:31:36
Документ БР.: DOC_10109-41/2018
Урнек: Јавен повик за собрание