листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик за учество на XII Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 30.04.2018 08:27:24
Документ БР.: DOC_10109-57/2018
Урнек: Јавен повик за собрание