листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период 01.01.-31.03.2018 година


СТОКОПРОМЕТ БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.xlsx

Објавено на: 26.04.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-7/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.