листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


JAVEN-POVIK-ZA-SOBRANIE-2018.doc

Објавено на: 27.04.2018 15:09:38
Документ БР.: DOC_10109-55/2018
Урнек: Јавен повик за собрание