листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


3 известувања- АД Струмичко Поле 2018.xls

Објавено на: 03.05.2018 15:05:20
Документ БР.: DOC_12294-30/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.