листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2018 год.


3 -месечно известување 2018.xls

Објавено на: 04.05.2018 15:31:12
Документ БР.: DOC_12294-32/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.