листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ за 2017 година усвоени на Собрание на акционери 10.05.2018 година


Ревидирани ФИ за 2017 година.pdf

Објавено на: 10.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12304-22/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи