листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех  01.01-31.03 2018 година


31.03.2018 tehnok..xls

Објавено на: 14.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-70/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.