листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА АД ПРИЛЕП го објавува финансискиот извештај за работењето во период од 01.01. до 31.03.2018 год.


2018 03 Тримес (3 мес) известување 01.01.-31.03.2018 dostav.xlsx

Објавено на: 14.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-71/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.