листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2018:


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-31.03.2018_Стопанска Банка АД Скопје.xls

Објавено на: 14.05.2018 15:07:22
Документ БР.: DOC_12294-83/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.